8703
تعداد فراگیران از شروع فعالیت
تعداد فراگیران از شروع فعالیت
62
تعداد اساتید
تعداد اساتید
80
تعداد کل شعب در ایران
تعداد کل شعب در ایران
950
فراگیران کنونی
تعداد فراگیران کنونی

مجتمع فنی تهران نمایندگی ساری

مجتمع فنی تهران نمایندگی ساری از سال ۱۳۸۱ افتخار خدمت به مردم استان مازندران را از طریق آموزش دوره های تخصصی و فوق تخصصی کامپیوتر – نرم افزارهای فنی و مهندسی – زبان خارجه – مدیریت کسب و کار و صنایع و آموزش به شیوه E-learning به عنوان قویترین و بزرگترین مرکز آموزش در سطح استان می باشد را دارد.

 

این نمایندگی با فضایی بالق بر ۲۰۰۰ متر مربع و دارای سایت های مجهز به رایانه و تجهیزات مختلف (PLC-Wireless Monitoring – Router- سوئیچ – دیتا پروژکتور) در شهرستان ساری آمادگی دارد تا به بهترین نحو به هم شهریان عزیز خدمت رسانی کند.

 

این مجموعه خدمت رسانی به هم استانیهای عزیز را برای خود افتخار دانسته و در این راه از هیچ گونه کوششی دریغ نخواهد داشت.

درباره مجتمع فنی تهران

مجتمع فنی تهران در سال ۱۳۵۸ تاسیس و در تاریخ ۱۳۶۱/۱۰/۲۳ با شماره ثبت ۴۶۴۸۹ ثبت گردید.

 

مجتمع فنی تهران مأموریت خود را گسترش و ارتقای خدمات آموزشی، تولید و انتشار کتب، نشریات، ارائه محصولات و خدمات مبتنی بر ICT در حوزه فنآوری، هنر و کسب و کار تعریف میکند. این سازمان به عنوان یکی از بزرگترین مؤسسات آموزشی- فرهنگی و انفورماتیک در بخش خصوصی، قلمروی فعالیت خود را تمام مناطق ایران، حضور مؤثر درخاورمیانه، به خصوص کشورهای فارسی زبان و همکاری با سایر کشورها ترسیم میکند. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با صنعت و تلاش برای ارائه فعالیتهای متناسب با هزاره سوم در جهت کارآفرینی و اشتغال مؤثر، وجه تمایز این سازمان است.